ZAPOWIEDŹ 15 KOLEJKI

Dziś 15 kolejka GLPN, a w niej kilka ciekawych potyczek. Nasza drużyna zmierzy się w pierwszym meczu kolejki z liderem rozgrywek - zespołem AMIGOLI. Dla nas to ważny mecz, bo tylko wygrana przedłuża nasze szanse na walkę o 6 miejsce w rozgrywkach. Z kolei Amigole muszą wygrać bo walczą o mistrzostwo, a ostatnia porażka z Eneą troszkę pokrzyżowała im plany. W drugim meczu walczący o najwyższe cele zespół IGŁY oraz będąca bezpośrednio przed nami ENEA. Dla nas najlepsze byłoby zwycięstwo IGŁY. Trzeci mecz to pojedynek zespołów z drugiego i trzeciego miejsca - Hydro (25pkt) i Szkoła Jazdy Pietch (24pkt). Zwycięstwo w tym pojedynku może znacznie przybliżyć jedną z drużyn do miejsca na pudle. Ostatni mecz to pojedynek ostatniej w tabeli Esquadry z Prezesami. Dla jednych mecz o nic i bez presji wyniku, a dla drugich mecz o wszystko. Porażka Prezesów praktycznie pozbawiłby ich szans na miejsce w pierwszej trójce. Tak więc zapowiada się ciekawie tymbardziej, że deszczowa pogoda w dniu dzisiejszym na pewno nie ułatwi zawodnikom gry na sztucznej nawierzchni Orlika.