PREZESI MISTRZAMI GLPN - WIOSNA 2015

Przed ostatnią kolejką szanse na miejsce na podium miało 5 drużyn. O mistrzostwo walczyły dwie z nich: PREZESI i HYDRO, które zmierzyły się w bezpośrednim meczu. Zawodnikom HYDRO wystarczył remis w tym spotkaniu, PREZESI natomiast musieli wygrać. Pierwsza połowa spokojna z dużą ilością błędów po obu stronach. Dopiero pod koniec I połowy w swoim stylu kapitan PREZESÓW - Piotr Kusy, w swoim stylu przepchnął obrońcę i mocnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza HYDRO. Druga połowa to już koncert gry PREZESÓW, którzy po drugiej bramce strzelonej przez Wojtka Kota nie wypuścili zwycięstwa z ręki. Ponadto dołożyli jeszcze 6 bramek, Hydro odpowiedziało tylko jednym honorowym trafieniem Tomasza Harke. Po tej wygranej faktem się stało pierwsze w historii mistrzostwo PREZESÓW na Orliku. Drugie miejsce dla mistrzów z hali i sezonu jesiennego 2014, czyli HYDRO. W tym momencie szansę na miejsce na podium miały jeszcze 3 drużyny: AMIGOLE: 29pkt, SPJ:27pkt, IGŁA: 27pkt. Amigole pauzowali wiec nie mogli poprawić dorobku punktowego, czyli musieli liczyć na porażki SPJ i IGŁY.  Już mecz SPJ i ENEI, który zdecydowanie wygrali Ci pierwsi - 5-0, sprawił, ze AMIGOLE musieli zapomnieć o medalu w tej edycji GLPN. IGŁA w ostatnim meczu wygrała z GRAFITEM 5-4 i zrównała się z SPJ punktami. O trzecim miejscu zdecydowały bezpośrednie mecze między drużynami - a w tych dwa razy lepsza była drużyna SPJ więc to im przypadło 3 miejsce.