REMIS Z JANO !!!!

W 14 kolejce GLPN nasza drużyna po zaciętym meczu zremisowała z zespołem JANO. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0. Widać było w niej brak dokładności i zrozumienia w akcjach naszej drużyny. Sytuacje były ale brakowało wykończenia i większego zaangażowania w akcjach ofensywnych. Druga połowa zaczęła się podobnie ale z większą nerwowością wśród naszych zawodników, tym bardziej, że po jednej z akcji to zespół JANO wyszedł na prowadzenie po ładnej bramce G. Sikorskiego. Na szczęści nie przegrywaliśmy długo bo po indywidualnej akcji "Bronka", który płaskim strzałem zza pola karnego doprowadził do remisu. Kilka minut później już prowadziliśmy 2:1. Szybka kontra naszej drużyny po której "Prezes" w końcu trafia do bramki. Nerwowa gra zawodników JANO i bardzo dobra gra naszego bramkarza pozwalały myśleć, że dowieziemy prowadzenie do końca. NIESTETY - karygodny błąd sędziego, który nie odgwizdał autu dla naszej drużny, kiedy piłka ewidentnie wyszła całym obwodem poza boisko sprawił, że "Klata" wyszedł "sam na sam" z bramkarzem i wykorzystał szansę. Sytuacja zdeprymowała nasz zespół, ale wynik nie uległ zmianie.