W końcu przekonująca wygrana naszej drużyny

W czwartek 22.10.2015 roku nasza drużyna zdobyła kolejne 3 punkty ( wcześniej wygrana 5-4 z Esquadrą). Tym razem wygraliśmy aż 13-5 z drużyną Amigoli, która grała w osłabieniu, gdyż na meczu pojawili się w 5-cio osobowym składzie. Gra w przewadze sprawiła, że nasi zawodnicy grali spokojnie i to przełożyło się na wynik meczu. Po pierwszej połowie było juz 5-2 po bramkach Radka Majchrzaka, Józka Sykuły, Andrzeja Gronkowskiego oraz dwóch trafieniach Damiana Woryty. W drugiej połowie nasi nie zwolnili tempa: 3 bramki Damiana, 3 bramki Radka i po jednej Józka i Andrzej dały nam pewne i wysokie zwycięstwo. Na uznanie szczególnie zasługują bramki "Chudego", który strzelał bramki praktycznie z połowy boiska. Kolejny mecz w czwartek z Esquadrą wiec liczmy na podtrzymanie zwycięskiej passy....